Taigi, ji pagaliau atėjo. Šeštadienį VU Gamtos mokslų fakultetas ir visa Čiurlionio gatvė aidėjo nuo skambių natų, taip pritraukdami vis daugiau žiūrovų į generalinę Roko operos repeticiją. Smalsių žvilgsnių GMF didžiojoje auloje netrūko – juk pagaliau pasitaikė pirmoji proga išvysti visą spektaklį – nuo pradžios iki galo – ir beveik taip, kaip turi būti pačioje premjeroje.

Tradiciškai kasmet Roko operos dalyviai per generalinę repeticiją įsigyja Roko operos marškinėlius, su kuriais ir atlieka repetuojamą spektaklį. Kaip šiemet atrodo organizatorių marškinėliai, galite išvysti fotografijose.

Iš ekspresyvios choreografijos bei muzikinių akcentų trykštančias emocijas dar labiau išryškino kruopščiai pagamintos dekoracijos bei dalyvių grimas – prieš generalinę repeticiją Roko operos grimerės pasistengė, jog kiekvienas atrodytų dar gražiau nei paprastai. Vietoje nenustygo ir Roko operos kostiumininkės, primatuodamos atlikėjams jų kostiumus bei kantriai klausydamosi įnoringesniųjų dalyvių nuomonių.

Didelį efektą įnešė pagaliau į bendrą repeticiją įsijungęs pučiamųjų orkestras bei kaip visuomet energinga ritmo grupė. Be jų nebūtų gyvos muzikos, o be muzikos – ir Roko operos. Šių metų melodijos jau spėjo užburti generalinės repeticijos žiūrovus, todėl su nekantrumu niūniuodami repeticijoje nuskambėjusius hitus laukiame galutinio reginio Ūkio banko teatro arenoje.

Taip pat sulaukėme į generalinę repeticiją atvykusių svečių iš Lietuvos Televizijos „Labo ryto“ laidos, kurie susidomėję sutiko susukti neilgą reportažą apie MIDI Roko operos „virtuvę“. Rezultatą galėsite išvystigegužės 3d. antradienį „Labo ryto“ laidoje 06.00-09.00 val. Nepraleiskite!

Su nekantriu džiugesiu primename, jog iki Roko operos liko vos 5 dienos!

P.s. Nepamirškite šiandien pasveikinti savo mamos Motinos dienos proga, pasikvieskite į Roko operą – nenusivilsite.