Iki Roko operos premjeros galima pradėti skaičiuoti valandas, tad visi pasiruošimai eina į pabaigą. Tačiau jei atidžiai sekėte mūsų blogą, turėjote pastebėti, jog nepaminėjome dar vienos kūrybinės komandos! Taigi, bene paskutiniai, tačiau toli gražu nepamiršti, ketinantys suteikti Roko operai tikro trenksmo – Viduramžiška pučiamųjų grupė (liaudžiai žinomi kaip tiesiog dūdos).

Šių metų sąstatas: Laimonas su saksofonu baritonu, Pavel – saksofonas altas, Tadas – trimitas, Mindaugas – trombonas, Edgaras – saksofonas tenoras ir, kas be ko, vadovas Aleksas, kuris šiais metais negroja, bet užtat labai energingai ir linksmai diriguoja. Šių metų kompanija neitin gausi, tačiau labai įvairi, mat į grupę susibūrė net šešių sričių  atstovai: matematikas, chemikas, fizikas, teisininkas, medikas ir, kaip save pristatė – bedarbis apšvietėjas.

Vaikinai įsikūrė kaip tikra underground‘inė grupė – rūsyje, tarp pilkų sienų. Tačiau atmosfera čia toli gražu ne nyki, greičiau atvirkščiai – labai pozityvi. Visi jie groja jau ne pirmus metus, tad muzikos srityje jaučiasi savi, todėl ir susigroti kur kas lengviau. Bandė apgauti (žinoma, juokais), jog repetuoja kiekvieną dieną, tačiau tiesa ta, kad taip dažnai susirinkti visiem kartu yra sunku. Nepaisant to, paklausti, kaip sekasi, atsakė net neabejodami – Gerai! O tuo pačiu džiaugėsi, jog šiais metais tikrai yra ką groti.

Tiesa, bandžiau išpešti kokių pikantiškų detalių, tačiau panašu, kad nei konfliktų, nei intrigų čia nė su žiburiu nerasi. Kaip prisipažino vienas iš komandos narių – taip yra todėl, kad jie – užimtų žmonių kompanija – nors susirenkantys retokai, tačiau su vienu tikslu – groti. Ir savo žodžius tikrai patvirtino, tikėsit manim ar ne – muzika skambėjo puikiai. Ne veltui grupės vadovas taip įsitikinęs renginio sėkme. Tikime ir mes, tad susitiksime Viduramžiuose!