Tikriausiai visi sutinka, kad roko operos be muzikinės grupės nebūtų. Visada labai norėjosi pamatyti kaip atrodo jų repeticijos ir vieta kurioje jie repetuoja. Taigi vieną vėlų sekmadienio vakarą apsilankėme Baltupiuose, Matematikos ir informatikos fakulteto rūsyje, kuriame ir yra įsitaisiusi raudona su sidabriniais vamzdžiais roko operos muzikantų studija; prigrūsta įvairiausių lentų, lentynėlių; apkabinėta mėgstamiausių atlikėjų plakatais ir diplomais už muzikinius pasiekimus. Tą dieną labai pasisekė, nes į bendrą repeticiją atlėkė ir keli vokalistai: Simonas – Žmogus statula, Gintarė – Dzeta Žematytė, Aušra – Teatro primadona, Silvija ir Algė – vokalo mokytojos ir roko operos back vokalai.

0428-1

Kaip gražu buvo klausyti gyvai atliekamos muzikos papasakoti tikriausiai nepavyks, bet parodyti, kaip atrodė repeticija – galim.

Įspūdį paliko roko operos būgnininkės Egidijos būgnai – žali ir su kanape 🙂

0428-2

Kol Aušra dainavo savo dainą, Eglė (roko operos choreografė) užsirašinėjo kur muzikantai grodami deda akcentus, nes norėjo patikrinti ar šokėjų ir muzikantų akcentuojamos vietos sutampa. O šiaip galime išduoti paslaptį – oi kaip sutampa! Scena su primadona tikrai sužavės net ir labai įnoringą žiūrovą.

0428-3

Dainius (vienas iš roko operos gitaristų) kartais įdomiai laikydavo gitarą ir niekaip nesigavo suprast groja jis ar ne, bet garsas tai atrodo ėjo ir gražu buvo… Matyt tai stengėsi išsiaiškint ir Šarūnas (Šaras) – roko operos režisierius, taip pat atkeliavęs pažiūrėti kaip gi atrodo tos muzikinės repeticijos.

0428-4

Repeticija baigėsi 22h. Eglė su Šaru buvo patenkinti išgirdę kaip groja muzikantai. Kaip jautėsi pastarieji – sunku nuspėt… džiaugėsi gerai pagroję vieną gabalą, pyko, kad nesigaudavo kitas… Tai tiek tų įspūdžių iš muzikinės repeticijos.