Du entuziastai (DJ Lee ir DJ Moore), sužavėti spektaklyje nuskambėjusių melodijų, padarė jų remix’us. Jūsų dėmesiui, “perdirbiniai” 01 – Pradžia (Kas čia vyksta) ir 07 – Teismas. PS: kaip rašydavo laukinių vakarų saloon’uose: “Nešaudykite į pianistą, jis groja kaip moka”.

Dėmesingesni pasirodymo Siemens arenoje stebėtojai tikriausiai matė, kad viso koncerto metu gale scenos stovėjo pora chorinių laiptų (laptai, ant kurių sulipa dainuoti choras). Jie taip ir nebuvo panaudoti pagal paskirtį – 7 scenoje “Teismas” ant laiptų turėjo atsisėsti daugybė žmonių, taip sudarydami ringo žiūrovų vaizdą. Pasidžiaukime bent tuo, kad gerai apšviesti laiptai – puiki scenografijos puošmena.

14 scenoje “Gyvybė”, pagal režisūrinį scenarijų, vokalistei išsilaisvinant iš celės, ją turėjo pasitikti iš raudonų grandinių suformuota didelė apversta penkiakampė žvaigždė (pentagrama). Dėl suprantamų priežasčių buvo nuspręsta to atsisakyti ir pakeisti tiesiog grotomis. Tačiau prieš pat pasirodymą, per paskutinę generalinę repeticiją, aktoriai nusprendė papokštauti ir įgyvendino pirmąjį scenarijaus variantą, taip įvarydami daug ir didelės baimės režisieriui.

9-os scenos (Maniako daina) pabaigoje, šokėjams bekeliant vokalistę ant rankų, jai nukrito prie galvos pritvirtintas mikrofonas – gerai, kad pritariančios vokalistės nepasimetė ir užbaigė kūrinį už pagrindinę vokalistę, o mikrofoną spėjo pačiupti vienas iš statistų.

Kitą rytą po pasirodymo, visiems pasižadėjusiems talkininkams pramiegojus, pora organizatorių vieni sukrovė visas dekoracijas iš Siemens arenos į sunkvežimį. O po to – iš sunkvežimio į MIF’ą. Orientacijai – dekoracijų buvo tiek, kad jos užpildė visą rūsį po 103 auditorija, ir dar rūsio prie Studentų atstovybės koridorių.

Prieš montuojant galutinį video variantą, buvo nuspręsta padaryti anonsinį filmuką (treilerį), kuris deja taip ir nebuvo panaudotas anonsavimo tikslais, tačiau buvo puikiai pritaikytas vėliau, kuriant MIF filmą, kuriame buvo scena apie roko operas.

Pradinis EM’FIVA muzikinio pasirodymo režisūrinis scenarijaus variantas užėmė apie 20 lapų.