Po praėjusių metų roko operos buvo nutarta scenarijų rašyti trise: Šaras (režisierius), Simonas (praėjusiais metais vadino Feliksą), Artūras (praėjusiais metais vaidino Chemiką). Dar vasaros pradžioje būdavo bandymų, tačiau vasara ėjo ir praėjo, o scenarijaus dar nebuvo. Įtampa augo. Prasidėjus rudens semestrui nors ir vyko susitikimai, tačiau nuo ko prasideda istorijos kūrimas vis dar buvo neįminta mįslė. Gal geriau pradėt nuo temos? Gal visgi nuo problemos? O gal pirmiausia aptariami galimi veikėjai? Laikas bėgo, visi užsibrėžti deadline‘ai jau seniausiai buvo praėję. Staiga supratimas, kad stovim vietoje pakišo mintį pakviesti naujų žmonių. Taip scenarijaus rašymo komandoje atsirado Eglė (šių metų dainų žodžių rašymo vadovė). Ji įnešė naujų minčių, o pastarosios sukėlė dar daugiau diskusijų, bet spalio pabaigoje jau buvo sukurta pirmoji scenarijaus versija. Kaip bebūtų, bet po pasitarimo su roko operų senbuviais nuspręsta patyliukais perrašyt scenarijų nuo nulio.

Taigi pakeitė scenarijaus rašymo grupelės sudėtis. Dabar rašytojai buvo roko operos vadovas (Šaras), Artūras ir Robertas (roko operų senbūvis – sabonis, į kurį, kai iškyla bėda kreipiamasi).

Šį kartą darbas buvo padarytas per dvi savaites. Sugalvota ir išrinkta tema, priderinta problematika ir užbaigtasscenarijus.

P.S. Kam įdomu, kitame blogo įraše paviešinsime atmestąjį scenarijų.