RO_blogui_ft

Ar gali atsiminti bent keletą dalykų, kuriuos esi daręs 17 kartų? Haha… Mes esame tikri, kad gali… Tikrai esi 17 kartų apkabinęs mamą, išvedęs šunį į lauką, klausęs tą pačią, nepakartojamą dainą ar sakęs, jog myli…

Štai MIDI Roko Opera jau 17-tą kartą drebins pilnutėles sales ir privers iš kėdžių pašokti net stropiausius studentus ir griežčiausius dėstytojus! Net 17-tą kartą jauni, talentingi bei ambicingi žmonės vieningai kurs lygių neturintį renginį, kasmet suburiantį vis daugiau ir daugiau neabejingų muzikai, judesiui bei charizmai.

Šį rudenį Roko Opera keliasi anksti – nelaukdami galutinai nukritusių lapų kviečiame prisijungti prie MIDI Roko Opera 2016 komandos.

Mes tikime, jog kiekviename slypi talentas, o gal Tu to talento net neslepi? Bet kokiu atveju mums reikia Tavęs, jei Tu:

 • Dainuoji (solo, chore);
 • Šoki;
 • Groji ;
 • Režisuoji;
 • Kuri aranžuotes;
 • Rašai eilėraščius ar kuri dainų tekstus;
 • Puikiai tvarkaisi su viešaisiais ryšiais (PR, PR, PR!);
 • Moki gaminti postprodukciją (montuoti video, maketuoti plakatus, skrajutes, etc);
 • Nusimanai apie dekoracijas bei jų gaminimą;
 • Mėgsti ir gali kurti bei siūti kostiumus;
 • Dirbi su grimu bei plaukų stiliumi;
 • Nusimanai apie marketingą bei jo subtilybes;
 • Manai, jog puikiai tinki į projekto vadovo asistento poziciją;
 • Nori savanoriauti renginio metu.

Jei šiame sąraše radai save – nedelsk ir registruokis ČIA! Neradai savęs, tačiau nori prisidėti? Pildyk skiltį „KITA“ ir prisijunk prie didžiausio studentų renginio komandos.

Registruodamasis aiškiai užpildyk kiekvieną registracijos formos punktą. Taip pat gali pridėti savo atsakymų variantus punktuose „Kita“.

ATRANKOS

(Visos atrankos vyks MIF, Naugarduko g. 24, Vilnius)

Muzikantų atranka – spalio 12 dieną, 17 valandą, 101 auditorija;

Šokėjų atranka – spalio 12 dieną , 18 valandą 30 minučių, 101 auditorija;

Vokalistų (solistų bei choristų) atranka – spalio 13 dieną, 18 valandą, 101 auditorija;

Pučiamųjų instrumentų atranka – spalio 21 dieną, 19 valandą, 101 auditorija.

DAINININKAMS

Gali dainuoti bet kokias dvi dainas. Svarbu, kad viena daina būtų lėta bei lyriška, kita – greitesnio tempo, temperamentinga. Pageidautina, kad Tavo pasirodymas perklausos metu truktų ne ilgiau, nei dvi minutes, na, o dainuoti gali tiek lietuviškai, tiek užsienio kalbomis. Galima dainuoti a capella arba su muzikiniu pritarimu (dainuodamas gali akomponuoti pats sau, pasikviesti draugą, kuris Tau akomponuos ar dainuoti su įrašyta muzika. Taip pat, auditorijoje bus pianinas bei paruošta aparatūra USB paleidimui). Nebūtina atlikti visą dainą nuo pradžios iki galo, svarbiausia, kad dainos atspindėtų Tave.

Gali pretenduoti į solistus, choristus arba į abi pozicijas (nepamiršk to pažymėti registracijos formoje).

MUZIKANTAMS

Gali groti bet kokiais muzikiniais instrumentais: mušamieji, styginiai, pučiamieji, klavišiniai (registracijos formoje nepamiršk nurodyti instrumento, kuriuo groji). Kūrinys kurį grosi – Tavo asmeninis pasirinkimas. Pasirodymo trukmė atrankos metu – iki 1 minutės. Taip pat gali naudoti fonogramą (backing track‘us), svarbiausia, kad juos turėtum USB laikmenoje MP3 formatu. Jei groji akustine bei elektrine gitaromis, pasirodymo metu grok elektrine. Taip pat, jei groji bosine bei elektrine gitaromis gali nesirūpinti dėl kubo – atrankų metu jį turėsime. Svarbiausia nepamiršk savo instrumento, laido ir gero nusiteikimo!

ŠOKĖJAMS

Pasiruošk 2 minučių šokį pagal bet kokio stiliaus muziką. Jei Tau drąsiau – galima šokti ir poroje (partneris nebūtinai turi pretenduoti į MIDI RO). Svarbiausia, kad šokio metu atskleistum savo choreografinius sugebėjimus. Savo šokio muziką turėk USB atmintinėje.

 

REGISTRUOTIS ČIA!

 

Jei turi klausimų – rašyk adresu: rokooperos@midi.lt