Sveiki sulaukę naujų mokslo metų!

Tikimės, kad vasara nepralėkė veltui, visi grįžom į MIF’ą pailsėję, įdegę, atsigavę nuo matematikos ir informatikos (o gal kaip tik atvirkščiai – pagilinę įgūdžius skaičiukuose) ir išsiilgę vieni kitų bei MIF’o katinų juodų.

Vasarą roko operos komanda nesnaudė – svečiavomės abiejose MIF pirmakursių stovyklose, kur pamatėm krūvą naujųjų MIF’o gyventojų. Be abejo, ir papasakojom jiems apie roko operas – kas tai, su kuo ir kaip jas valgysim šiemet. Gal po šio pristatymo prisijungs naujų narių? Juk dalis mūsų irgi kažkada akis išpūtę žiūrėjom į RO „valdovus“, kurie stovykloje porino visiems apie kokias tai katiniškas operas…257802_259048784197777_219667365_o-copy

O jeigu neteko Jums buvoti pirmakursių stovykloje – antrinu, Roko opera – skanus produktas, ir prisijungti prie jo galima įvairiai, nes štai kokias įvairiapusiškas komandas turime (ir visai nesvarbu, jei esi dar naujas ir žalias tose srityse, visko išmokysim – juk svarbiausia, kad akys degtų, o širdis dainuotų!):

RO-zmones-naujas1

Ir jei dabar netikėtai kils noras pakliūti į rokooperistų kompaniją – kantriai lauk registracijų, kuomet kviesime prisijungti visus, draugaujančius tiek su matematika, tiek informatika, tiek su menais ar vinimis ir plaktukais. :) O jei norėsi rašyti straipsnius, ar kurti filmukus, ką nors montuoti/maketuoti – kreipkis jau dabar (rokooperos@midi.lt), RO PR pradeda dirbti anksčiau!

p.s., o mes gyvuojam gerai – naujai premjerai ruoštis pradėta dar prieš prasidedant rugsėjui, vyniojasi ir reikalai su RO’12 DVD – tikėtina, kad įrašas pasirodys ne už kalnų – jo sulauksim jau šį rudenį! Taigi, ilgai laukę, dar šiek tiek palaukim, ir – iki greito susitikimo MIF’e!