Šiandien įvyko pirmoji bendra visų sričių Roko operos repeticija (nebuvo tik pučiamųjų orkestro) – liaudyje paplitusi kaip „pragonas“. Pagaliau į vientisą muzikinį spektaklį buvo sulipdyti muzikantai, šokėjai, aktoriai ir vokalistai – iki tol daugiausia repetavę atskirai savo grupelėse. Buvo netgi dekoracijos (tiesa, dar ne visos, tačiau pagrindiniai akcentai jau užbaigti ir aiškūs).

Taigi, viskas vėl prasidėjo ankstyvą sekmadienį– 9val ryto… Nors realiai dalyviai į rimtą darbą kibo tik po keleto gerų valandų – tiek užtruko pasiruošimo darbai, apšilimas, įvairūs dikcijos pratimai bei atskirų, iki galo dar neatidirbtų spragų taisymas.

Prasidėjus režisūrinei repeticijai, iškyla įvairios netikėtos problemos – o kaip gi be jų? Visos smulkmenos, kaip antai – kuris dalyvis  turėtų atsinešti į sceną vieną ar kitą daiktą  – siekiant geriausio rezultato tampa svarbios. Kartojant tas pačias scenas dar ir dar kartą, nuovargis bei įtampa ima augti. Gerai, kad smagių dalykų čia netrūksta – tai kas sugalvoja vietoje dekoracijos vaidinti su šokolado plytele rankoje, tai piktoji roko operos personažė salėje uždainuoja multiplikacinių filmukų personažo balseliu, tai šokėjai sugalvoja pasikeisti vaidmenimis, tai pasitelkiama gestų kalba dainos „įgarsinimui“, kadangi vokalistė peršalusi… Salto bei keletą kitų choreografijos „posmelių“ išmėgino ir Roko operos vadovas bei režisierius. O sekėsi jiems gana neblogai (su šypsena).

Untitled-copy

Bendras rezultatas nenuvylė – tikrai galima nulenkti galvas muzikantams – nors laiko iki Roko operos dar visai nemažai, jie kol kas bendrame procese pirmauja. Šaunuoliai!

Beje, šiandien šokėjo Domo gimtadienis – tai kaip gi nepasveikinsi! Linkėjimai!