Žvali muzika fone ir jaudulingas šnabždesys salėje – taip prasidėjo  aktorių ir šokėjų atranka į MIDI Roko operą 2013. Tuojau po įžanginės kalbos ir audringų aplodismentų drąsiausieji savanoriai lipo ant scenos rodyti savo gabumų. Nuo pat pirmųjų ritmų ir žingsnelių energijos pliūpsnis pasitiko žiūrovus, o ir šokėjai buvo raginami garsiais plojimais  bei šūksniais – niekas auditorijoje neliko abejingas tiek šokio naujokams, tiek veteranams. Besišypsančiuose šokėjų bei komisijos veiduose protarpiais galima buvo pastebėti jaudulio išraišką, bet ji nė kiek netrukdė ritmingiems šokėjų judesiams.sokejai

Skirtingų stilių, pavieniai ir poriniai, jaudinantys ir užvedantys šokiai gaivino žiūrovų širdis, o smulkūs techniniai nesklandumai ar atsirišę batraiščiai netrukdė šokėjams parodyti savo gabumų. Taigi, po ilgų svarstymų komisija išrinko geriausius, kurie pateko į finalinį atrankos etapą:

Konstantin Kosovec
Simona Marija Legenytė
Karolina Imbrasaitė
Simonas Mamaitis
Trong Duc Bui
Benas Bačankas
Karina Kazandži
Dovilė Daukintytė
Ernesta Petkevičiūtė
Gintarė Rinkevičiūtė
Evelina Galdikaitė
Sima Kokalaitė
Viktorija Naumčik
Donatas Mankevičius
Marija Kazlauskaitė

Na, o šokių dvasią po trumpos pertraukėlės pakeitė nekantriai laukta aktorių atranka. Aktorių pasirodymui buvo skirtos dvi temos pasirinktinai: pasimatymas arba scena virtuvėje; kurioms jie turėjo paruošti savo etiudą. Improvizacijos variavo nuo kibinų bei vištų kepėjų iki kalinių – jubiliatų ir slaptųjų agentų porelių. Vienų trumpi, kitų ilgi pasirodymai žavėjo išdirbtumu, daugumos aktorių įsijautimas į atliekamą vaidmenį tiesiog įtraukdavo į vyksmą stebėti, kas gi bus toliau. Nors dalyvių atvyko ir ne per daugiausiai, talentingų ir gabių netrūko. Kadangi aktorių atrankos etapas yra tik vienas, nugalėtojai kolkas dar svarstomi – bus atrenkami priklausomai nuo to, kokius reikalavimus jiems kels šių metų roko operos scenarijus.

aktoriai

Sakom diiiidelį ačiū nepasididžiavusiems atvykti į MIDI Roko operos‘ 2013 atrankas ir nepabijojusiems parodyti savo gabumų – stebinot, džiuginot, jaudinot, įkvėpėt. Nepatekę – nenusiminkit, Jūsų lauksime kitais metais. O dabar – laukime kartu finalinių atrankų rezultatų ir linkime sėkmės atrinktiems dalyviams.