Amžinas Roko Operos ciklas arba kvietimas prisijungti prie komandos

Įpusėjus rudeniui su Tavimi ir vėl, jau 16 kartą, sveikinasi amžiname dalyvių kaitos cikle besisukanti MIDI Roko Opera!

„Aš ieškau Tavęs ir žinau, kad Tu ieškai manęs, o kad vienam kitą surasti būtų lengviau štai keletas užuominų:

Dainuoji? Šoki? Kuri tekstus ar rašai eiles? Groji? Režisuoji? O gal pieši ar moki gaminti dekoracijas? Ne? Bet girdėjau, neseniai mamai pasiuvai sijoną! Beje, kažkas pakuždėjo, kad kuri dainas ir rašai aranžuotes, o Tavo kursiokas padėjo jas išgarsinti, nes jis – informacijos valdovas…”

 MIDI RO

Taigi prisijunk – renkama MIDI RO 2015 komanda!

MIDI_RO_2014_Naktis-kai-sustojo-malūnas_naujienos.vu_.lt-3

Ieškome:

 • Vokalistų (solistų ir choristų);
 • muzikantų (registruojantis nepamišk parašyti, kokį instrumentą valdai);
 • režisūros komandos;
 • šokėjų;
 • aranžuočių kūrėjų;
 • dainų tekstų kūrėjų;
 • viešųjų ryšių (PR’ščikų) komandos narių;
 • postprodukcijos gamintojų (video montuotojų, maketuotojų);
 • dekoracijų dizainerių ir gamintojų;
 • kostiumų dizainerių ir siuvėjų;
 • grimerių ir plaukų stilistų;
 • marketingo komandos narių;
 • projekto vadovo asistento.

Spausk čia ir registruokis!

Registruodamasis glaustai, bet aiškiai užpildyk skiltį „Apie save” (ką esi veikęs, ką moki, ką norėtum nuveikti MIDI RO, kokiu instrumentu groji, kokius šokius ir kiek metų šokai ir pan.).

Muzikantų (lapkričio 10 d. nuo 17 val.), šokėjų (lapkričio 10 d. nuo 18 val. 30 min.) ir vokalistų (lapkričio 11 d. nuo 18 val.) atrankos vyks 101 a. (Naugarduko g. 24).

P.S.

DAINUOJANTIEMS:

Dainuoti gali bet kokius, Tavo vokalinius sugebėjimus atspindinčius, kūrinius. Pageidautina, kad perklausai pasiruoštum dainuoti iki 2 minučių. Gali dainuoti vieną arba du kūrinius (vienas turi būti lietuviškas). Galima dainuoti a capella arba su muzikiniu pritarimu (gali būti su muz. instrumentu, karaoke ir etc. (turėsime pasiruošę aparatūrą USB paleidimui,  turime fortepijoną). Nebūtina atlikti viso kūrinio nuo pradžios iki galo.

Šiemet bus renkamas choras: gali pretenduoti į solistus, į choristus arba į abi pozicijas. Šią informaciją nurodyk registracijos skiltyje „Apie save“.

 GROJANTIEMS:

Groti gali bet kokį Tavo sugebėjimus ir skonį atspindintį kūrinį. Groti gali bet kokiu instrumentu: pučiamuoju, klavišiniu, styginiu ar mušamuoju, tik būtinai nurodyk, kokiu instrumentu groji (registracijos formoje, skiltyje „Apie save“). Nebūtina viso kūrinio atlikti nuo pradžios iki galo. Gali naudot backing trackus (fonogramą), bet turėk jas pasiruošęs MP3 formatu USB atmintinėj. Jei groji ir elektrine, ir akustine gitara – geriau sugrok elektrine. Jei grosi elektrine ar bosine gitara, nereikės rūpintis kubu, nes atrankų metu jį turėsime – svarbiausia turėk instrumentą bei prigriebk savo laidą. Jei groji būgnais – susisieksime atskirai.

 ŠOKANTIEMS:

Reikia pasiruošti maždaug 2 minučių šokį pagal bet kokios stiliaus muziką. Galima šokti ir poroje (šokių partneris nebūtinai turi pretenduoti dalyvauti MIDI RO). Svarbu, kad pasirodymas atskleistų Tavo gebėjimus. Beje, su savimi turėk USB atmintinę, kurioje bus Tavo pasirinkta šokiui muzika (tik ne CD!).

P.P.S.

Įdomu kaip viskas vyko anksčiau? Ketvirtadieniais 19.30 įsijunk LRT Kultūros kanalą ir galėsi pamatyti net 6 roko operas!

Tuo metu Tau dar paskaitos? Spausk čia ir bent vienu akies kraštu užmesk akį į tai, kas vyko anksčiau!

P.P.P.S.

Turi klausimų – rašyk rokooperos@midi.lt!