Pirklio, šiomis dienomis geriau žinomo kaip aktyvių pardavimų vadybininko, amatas žinomas jau nuo seno. Dar gūdžiais viduramžiais turgaus aikštėse žmonės plyšaudavo visa gerkle siūlydami įsigyti pūdą grūdų, rietimą šilko ar egzotiškos arbatos. Žinoma, visi prekeiviai garantuodavo geriausią kainą bei kokybę (negi įmanoma kitaip?). Regis, nūdienos vadybos, marketingo bei komunikacijos subtilybių prisisėmę pardavėjai nutolo nuo tokių tiesmukiškų viešų pareiškimų, tačiau esmė liko ta pati – įsigyk geriausią prekę iš manęs, tik šiais laikais laimi tie, kurių siūlomos paslaugos yra įdomiausios ir labiausiai atitinka aktualijas. Kas patraukia greito išsilavinimo trokštančio žmogaus dėmesį? Ko pavasarį lyg akis išdegę ieško aukštesniųjų kursų studentai? Jūs teisūs, diplomų! Deja, nei prekybos centre, nei turgavietėje to neįsigysi… O gal?

Sklinda kalbos, kad mieste plinta diplomų pirkimo – pardavimo manija. Iki šiol nebuvo susirūpinta ženkliai padidėjusiu jaunųjų teisininkų, istorikų bei informatikų skaičiumi, tačiau pradėjus rastis „keisto“ žanro profesijoms, išaugo susidomėjimas. Juk ne kasdien sutiksi montuotojo–masažuotojo, odontologo–bibliotekininko ar teorinio betono maišymo kvalifikaciją turinčius specialistus. Džiaugtis tuo ar ne, nežinia, tačiau faktai kalbas patys už save: tokių žmonių ratas smarkiai plinta. Ypatingų šaltinių bei smalsių korespondentų dėka  pavyko sužinoti, jog naujas profesijas tiesiog „kepa“ Velnių gatvės 13-ame name įsikūrusi UAB „Diplomshop.lt“. Įmonės veikla sparčiai plečiasi, tad, pasak darbuotojų, greitu metu diplomų bus galima įsigyti tiek bendrabutyje, tiek universitete ar troleibuse.                         įmonė

 

Ilgai vaikščiojant kiemų, aikščių pakampiais teko susidurti, ar veikiau, pagauti šios unikalios įstaigos direktorių. Įmonės vadovas atskleisti savo tapatybės kol kas nenori. Gerbiame jo pasirinkimą, tad turimus duomenis laikysime paslaptyje. Pastarasis sakosi nemėgstantis žiniasklaidos dėmesio ir nuolat plaukiančių studentų padėkos laiškų. Jis ir pats žino, kad atlieka visuomenei naudingą darbą. Iš savo patirties žino (baigęs 10 klasių ir iškeliavęs ragauti gyvenimo), kad buvimas universitete, kolegijoje yra tik priedanga. Niekas ten nesimoko, o ir specialybės visur vienodos, tad nenuostabu, kodėl žmonės neranda darbų pagal savo kvalifikaciją. Tiesiog trūksta unikalumo.

UAB „Diplomshop.lt“ atsižvelgia į pirkėjų norus ir kuria pačias įvairiapusiškiausas specialybes. Vadovas ragina nesidrovėti ir apsilankyti įmonės tinklappyje ar skambinti numeriu 8–6666999 bet koks skaičius. Pasak šio įdomaus, veidą po skrybėle slepiančio vyro, viskas yra legalu. Žinoma, pageidautina  plačiai neskelbti, kad diplomas yra pirktas, kam tas dėmesys ar nereikalingi aplinkinių, policijos klausimai. Norint išsaugoti diskretiškumą, kiekvienas pirkėjas pasirašo sutartį, jog tylės ir niekam nepasakos apie sandėrį, tačiau tokia procedūra atliekama tik dėl viso pikto, siekiant apsisaugoti nuo piktų liežuvių.

Įmonės vadovas ragina savęs nestabdyti. Tiesiog ateikite ir įsigykite patinkančią profesiją. Perkant du diplomus – trečią gausite dovanų. Prekių kiekis ribotas.

pinčiukas-naujausias