Kol dažnas stengiamės „įsivažiuoti“ į neseniai prasidėjusį semestrą, priprasti prie naujo gyvenimo ritmo, darbų ir staiga užgriuvusios atsakomybės, spaudžiančių terminų, MIDI roko operos repeticijų salėje dedasi keisčiausi dalykai. Scena nuo gausybės balsų, šurmulio bei trankios muzikos ūžia it malūnas, o už užuolaidų šmėžuoja velniai, kipišai, studentai (tiek lietuviai, tiek egzotiški užsieniečiai) pačiame jėgų žydėjime ir net rimto veido dėstytojai. Ne tik ji kupina gyvo judesio. Lengvai prasibrauti nepavyksta ir bandant eiti koridoriumi. Iš peties plušantys šokėjai visai netyčiomis graso staigiais rankų bei kojų judesiais, suktukais, o skambus, bet geranorišku griežtumu dvelkiantis choreografo balsas, vis primenantis, jog „reikia dirbti, MIDI jau čia pat!” priverčia susimąstyti, kaip rimtai jaunieji atlikėjai ruošiasi šių metų šventei. Juk roko opera mus pasieks tik saulėtą pavasarį, o repeticijų salė, puikių artistų dėka, jau dabar kvepia neriboto ilgio darbo dienomis, gera nuotaika bei idėjomis!

IMG_5073-1024x682

Nepamirškime ir šešėlyje stovinčios, tačiau viską prižiūrinčios, atidžios it erelio akis režisūros grupės. Būtent jos atstovai deda visas jėgas, kad koncertas būtų malonus ausiai, akims ir sielai. Svarbiausia, repeticijos pasižymi vienybės, nesuskaičiuojamo kiekio energijos, geros nuotaikos bei talentingų žmonių gausa. Šį gėrį roko operos dalyviai ruošia ne tik sau, bet ir kiekvienam žiūrovui. Taip taip, repeticijos vyksta visu pajėgumu! Dieną naktį kilnojasi fakulteto stogas, o mieste jau plinta jubiliejinės roko operos virusas. Nepabijok juo užsikrėtsi ir Tu. Sklinda kalbos, kad jis padeda įveikti blogą nuotaiką ir studijų sunkumus.

IMG_5084-1024x682

Sekite naujienas, nes šių metų MIDI roko opera išskirtinė. Kodėl? Solidus jubiliejus kelia aukštus reikalavimus, tad reginys bus dar įspūdingesnis nei įprasta. Kokybė – garantuota.

Šviežiausias naujienas rasi http://goo.gl/YcrHz2