AST_1216-1024x682

 

Ei, studente! Ar jau matei jas? Tas baltaveides, santūrias, beveik nekalbančias, tačiau greitai veikiančius būtybes? Ar žinai, ką jos daro, ir kodėl vis dažniau sušmėžuoja akademinės bendruomenės gretose? Ech, per daug klausimų ir neaiškumų, tad pradėkime nuo pradžių ir susipažinkime su „Diplomshop.lt“ įkūrėjo pasekėjais – pinčiukiukais.

Tikriausiai socialiniuose tinkluose ar atidžiai sekant gatvėse esančias skelbimų lentas teko susipažinti su ypač inovatyvios įmonės skambiu pavadinimu – „Diplomshop.lt“ – veikla. Pastaroji labai greitai plečia savo veiklą, todėl auga darbuotojų paklausa. Nuolat ieškoma diplomų „prakišinėtojų“, iliustratorių, o kur gi juos rasti, jei ne universitetuose ar bendrabučiuose? Nenustebk savo kelyje sutikęs paslaptingą baltaveidį padarą. Sklinda kalbos, kad jie ne tik pardavinėja diplomus, tačiau žino viską apie MIDI ir Roko Operą. Nepraleisk progos juos pakalbinti. Kas žino, gal dovanų gausi  bilietą į RO?

Pirmieji pinčiukiukų išpuoliai pastebėti tarp studentų populiariame MKIC‘e. Tiesa, čia prekeiviai užeiti nedrįso, galbūt pabūgo apsaugos bei kreivų bibliotekininkų žvilgsnių, tad pasitenkino darbu dar žvarbiame ore greta pastato. Mūsų žiniomis, naujomis profesijomis labiausiai susidomėjo netoliese dirbę statybininkai bei degalinės darbuotojai. Studentai buvo smalsūs, tačiau atsargūs.

Lyg to būtų maža, pinčiukiukai veržiasi ir į poilsio tvirtoves. Taip, jūs teisūs, verslas plečiamas, o tuo pačiu metu darbuotojų ieškoma ir studentų bendrabučiuose! Jau ne vienas paslaptingus baltaveidžius sutiko lifte. Sklinda kalbos, kad geriausiai diplomus sekasi pardavinėti alkaniems, sesijos nukamuotiems studentams.

AST_5568-1024x682

Pranešti apie save pasauliui mėginta pasirodant ir Fizikų Dienose bei dalyvaujant balandžio 14 d. vykusiame MIDI reklaminiame bėgimo filmavime. Vienas pinčiukiukasnepabūgo bėgti nuo pat Rotušės iki Katedros aikštės, o bėgdamas taip pat suspėjo įsiūlyti keletą savo prekių. Pasak „Diplomshop.lt“ įkūrėjo, belieka apsilankyti RO repeticijose ir įpūsti naujų vėjų. Vokalistai, aktoriai, o ypač režisierė nėra lengvai paperkami, tad, norint „prakišti‘‘ diplomą reikės paplušėti iš peties. Būk atidus. Šią ar kitą savaitę jie gali pasirodyti ir Tavo fakultete. Pasinaudok proga įsgyti naują specialybę bei gauti žinių apie jubiliejinę RO.

Nežioplinėk ir matyk, kas dedasi aplink Tave!