Nutilus instrumentams ir solistų balsams, lapkričio 10 dieną  101-oje auditorijoje pasigirdo šokio batelių trepsėjimas. Iš pradžių dalyviai buvo nedrąsūs – savanorė atsirado tik viena, tačiau rytietiški ritmai „užvedė“ žiūrovus ir padrąsino kitus šokėjus.  Šokiai buvo labai įvairūs – nuo lietuvių liaudies ritmų iki lindyhopo. Ko gero daugiausia ovacijų sulaukė paskutinioji pora, sužavėjusi ne tik šokiu, bet ir iškalbingomis veido išraiškomis.

Po trumpos pertraukėlės auditoriją užplūdo aktoriai. Tuomet skambėjo eilės, dalyviai atliko kruopščiai paruoštus etiudus ar tiesiog improvizavo. Komisija taip pat neliko nuošaly – galvojo netikėčiausias užduotis, verčiančias žiūrovus kvatoti, o aktorius gerai pasukti galvas. Vienas vaikinas savo pasirodymu privertė komisijos narius atsistoti ir netgi puolė ant kelių, prašydamas jį priimti.

Visą smagų vakarą užbaigė siurprizas – MIF‘o vaikinų šokis. Na, bet šių įspūdžių nupasakoti neįmanoma – juk geriau kartą pamatyti, negu dešimt kartų išgirsti. Tad iki Roko operos premjeros! O išrinktiems dalyviams linkiu sėkmės tolimesnėse atrankose :)

Į kitą etapą patekę šokėjai:

Marija Kazlauskaitė

Simona Marija Legenytė

Viktorija Žemaitytė

Agata Borovska

Eglė Lukšaitė

Inesa Masytė

Eglė Balevičiūtė

Loreta Bendorytė

Kristina Jurevičiūtė

Gabija Balevičiūtė

Laura Batutytė

Aistė Živelytė

Paulius Prievelis