Visorių psichiatrinė ligoninė. Taip, tokią beprotišką aplinką šiais metais balandžio 24 d. reikia sukurti Forum Palace scenoje. Taigi ir pradėjom ruoštis kaip niekad anksti – prieš pusantro mėnesio iki paties renginio. Ir net nepajautėm, kaip štai liko tik nepilnos dvi savaitės. O darbo dar nemažai.

Pradžių pradžioje susidarėm gražią exelio lentelę, kur susirašėm, kokių dekoracijų reikia. Smagiausia lentelės grafa – REIKALAVIMAI. Na gi tokie kaip: elektrošoko aparatas turi trūkčiojamai šviesti, vaistų kapsulės turi būti iš dviejų dalių ir lengvai atsidarančios/užsidarančios, durys turi būti ant ratukų ir t.t.
Tokių „ypatingųjų“ dekoracijų gaminimą mes jau vadinam Aukštuoju Pilotažu ir kartais belieka prasikeikti jas darant.

Taip ir darbuojamės ir po paskaitų, ir savaitgaliais, ir per atostogas, ir net per Šv. Velykas. Sakytumėt, visai neturim, ką veikt. Bet po to taip gražu pažiūrėti į Jūsų akim paruoštus darbo vaisius – tapytą autobuso stotelę, išlietus iš metalo raktus ar išornamentuotą žibalinę lempą.

 

stotele

O kokių tik nuotykių nebūta, darant dekoracijas ar ieškant medžiagų joms. Tarkim, dėl vaistų kapsulių (kurias nusprendėme daryti iš plastikinių alaus butelių) mums teko apsilankyti kažkokiame vietinės reikšmės barelyje, įsikūrusiame Naujininkų bendrabutyje. Trys merginos perkančios 30 tuščių dvilitrinių butelių iškart patraukė labai jau susidomėjusių mėlynanosių vyrukų dėmesį. Laimei, jie tikrai buvo labai paslaugūs, padėjo susidėti butelius ir palinkėjo sėkmės. Jie mat manė, kad mes beržų sulą į tuos butelius rinksime. O mes ir nesivarginom paaiškinti koks tikrasis mūsų užmojis. Štai kokį užrašą aptikome minėtame barelyje:

uzrasas

Taigi, neliko nė dviejų savaičių iki roko operos, kitaip sakant, prasideda pats nesveikiausias metas – versimės per galvą, kad tik spėt viską padaryt laiku. O kadangi mes savo veiklą priimam superrimtai, tai tol kamuojamės prie kurios nors dekoracijos, kol ji atrodo mūsų akimis TOBULAI.

Štai mūsų gamybinį procesą kartais galima supainioti ir su kokiais nors meno kūriniais iš serijos „Menas netikėtose erdvėse“.

galvutes

medis