Svarbus pranešimas. Liečia studentus ir ne tik!

Kovo 13 d., 10:00 valandą ryto, vienoje Vilniaus kebabinių sučiuptas studentas, bandęs nusipirkti universiteto baigimo diplomą.

10013773_845347185490891_1857159553_n

Iš pradžių sulaikytas būsimasis aktyvių pardavimų matematikos specialistas pareigūnams mėgino teisintis oro tarša ir Čiapajavo konstanta. Supratęs, kad policininkų taip paprastai nepalauš, nusitaikė į pastarųjų sąžinę – juk ir jie kadaise buvo jauni, kariavo su sistema ir todėl turi jį, vargdienį, suprasti. Beje, dauguma taip daro. Galiausiai į pagalbą studentas nusprendė pasitelkti aukštesniųjų jėgų, dievų ir šventųjų kortą, esą tik jiems yra atsakingas. Tačiau pareigūnų sąžinės balsas nė karto neatsiliepė ir po trumpų grumtynių (nukentėjusių policijos duomenimis nebūta) pasidavęs sulaikytasis buvo išvežtas į komisariatą.

Lyg šių negandų studentui būtų maža – nugabentas į komisariatą jis net negalvojo atlyžti. Teigė, kad niekaip nenusikalto, mat diplomą įsigijęs „legaliai“ ir net sutartį pasirašęs. Deja, prekeivis ją atėmė vos tik išvydęs policininkus bei nėrė į krūmus. Neatkreipė dėmesio studentas ir į netikrame baigimo diplome besipuikuojančią neegzistuojančio universiteto emblemą bei pavadinimą. Diplomo priedelyje nurodyti mokomieji dalykai taip pat kelia dvejonių. Paprašytas apibūdinti pardavėją sulaikytasis privertė pareigūnus sunerimti. Neva jis buvęs mažas, kostiumuotas, su lazdele, katiliuku ant galvos ir, regis, ragais. Lyg koks velnias!

Suabejota studento adekvatumu. Jis skubiai išvežtas į ligoninę, kad būtų padarytas kraujo tyrimas. Neatmetama galimybė, jog keistiems parodymams įtakos turėjo išgąstis bei stresas. Vis dėlto, mačiusiems panašų asmenį, prašome kreiptis į Jums artimiausią policijos komisariatą. Išsamiausio pasakojimo autoriui žadama premija – šnicelis iš komisariato valgyklos.

Šviežiausias naujienas rasi http://goo.gl/YcrHz2