2009 m. balandžio 24 dieną 21 valandą 17 minučių prasidėjo roko opera “Visorių sindromas”.

blogas15

Pasiruošimas balsas.lt klube prasidėjo nuo vėlyvo balandžio 23 dienos vakaro. Iki paryčių ten buvo statoma scena, pakylos muzikantams, montuojama pagrindinė dekoracija – metalinė konstrukcija. Ryte prasidėjo garso ir apšvietimo montažas, buvo suvežtos likusios dekoracijos.

Apie pietus pradėjo rinktis vokalistai, aktoriai ir šokėjai. Juos nustebino tai, kad scena buvo kiek mažesnė negu ta, prie kurios jie buvo įpratę repetuodami. Todėl teko pakoreguoti keletą režisūrinių momentų. Ir po dviejų intensyvių repeticijų veikėjai priprato prie pasikeitimų.

blogas16

Visą dieną dar vyko paskutiniai dekoracijų ir kostiumų patobulinimai. Per finalinį renginį nuo kai kurių dekoracijų netgi nebuvo nudžiūvę dažai.

blogas17

Likus dviem valandom iki pasirodymo, prasidėjo veikėjų grimavimas, jų šukuosenų darymas ir įvilkimas į kostiumus. Pamažu visi veikėjai pradėjo jaudintis, tačiau žengus žingsnį ant scenos, jaudulys atslūgo… Roko opera įvyko!

Renginį stebėjo virš pusantro tūkstančio žiūrovų. Dėl vietos trūkumo buvo nutrauktas bilietų pardavimas (atsiprašome nepakliuvusių vidun). Po roko operos dar grojo grupės Bix, Biplan ir diskžokėjai Cue Point.