Įspūdžiai po muzikinės Roko Operos atrankos dar nespėjo išdilti, o į MIF’o 101-ąją auditoriją jau sugrįžo muzika, gera nuotaika ir draugiško lenktyniavimo jausmas. Kaip jau supratote, lapkričio 18-ąją įvyko Roko Operos 2011 šokėjų ir aktorių atranka.

Anksčiau užėję žiūrovai galėjo patirti tvyrančią jaudulio, įtampos, bei paskutiniųjų repeticijų prieš pasirodymą atmosferą – dalyviai kartojo sunkesnius pa žingsnelius, ieškojo rankinuke laikmenos su muzika ar tiesiog bandė susikaupti. O laiko jie tikrai turėjo nedaug: praėjus vos porai minučių po šešių, ir apdovanojus RO Facebook‘o puslapyje paskelbto konkurso apie atrankas nugalėtoją Kristiną Jurevičiūtę, šokėjų atrankos prasidėjo!

Nors pradžioje dalyviams ir nebuvo labai jauku, žiūrovų šiltas palaikymas leido šokėjams sutvardyti jaudulį ir išeiti į aikštelę. Garsūs plojimai ir švilpavimas girdėjosi net kiemelyje. Tiems gi, kurių neparagino net
prieš juos pasirodžiusių sekmė, žiūrovai vieningai dainavo „Rodyk, ką moki“. Ir ne veltui! Pamatėme tikriai visko:  latino ir afrodance, tautinių, klasikinių, šiuolaikinių, modernių šokių. Buvo ir „flashback’as“ iš
2010-ųjų metų MIDI Šou tik merginoms, į sceną užlipus ten dalyvavusiai vaikinų komandai.

 

sokeju-atranka

Visiems šokėjams pasirodžius, komisija nesnaudė,- rinko, diskutavo, kas turėtų patekti į kitą perklausą. Taigi, sveikiname į antrąjį etapą patekusius dalyvius, o jie yra:  Benas Pelikša, Deimena Drąsutytė, Deividas Anusas, Dovilė Jurkevičiūtė, Gerda Kamantauskaitė, Ieva Mičiulytė, Indrė Makaveckaitė, Jolita Radzvilavičiūtė, Jurgita Kibisz, Marija Kazlauskaitė, Sima Kokalaitė, Viktorija Rudokaitė, Vismantė Gavėnaitė, Aušra Jankauskaitė, Jovilė Jurevičiūtė, Simona Balčiūnaitė, Justina Inkrataitė.

Ir linkime jiems sėkmės kitoje atrankoje.

Po pertraukos atėjo laikas  aktorių pasirodymams. Visi jie, vienas po kito, rodė savo paruoštus etiudus ir atlikinėjo komisijos sugalvotas užduotis. Matėme rimtų ištraukų iš klasikinio teatro ir momentų iš prancūziškų melodramų, naujų žinomų pasakų pastatymų ir komiškų situacijų iš eilės prie tualeto, skaityklos ar sporto salės. Scenoje esantys žmonės be abejonės įsijautė į savo vaidmenį: esant reikalui rėkė, šnibšdėjo, dainavo, deklamavo eilėraščius, pasakojo anekdotus ir darė kūlvirsčius. Emocijų nestigo!

 

aktoriu-atranka

Deja, patekusių į tolimesnius etapus aktorių vardai bus žinomi tik daug vėliau – kai bus detaliau sugalvoti ir aprašyti būsimi Roko Operos personažai.

Pamačiusi atrankoje dalyvavusių žmonių sugebėjimus net neabejoju – šiemet Roko Opera žada būti įspūdinga.
Sėkmės Jums ir kuo daugiau naujų idėjų. :)