Roko opera „404: Rojus nerastas“, nepaisant žiūrovų srauto, dėl sėkmingos organizatorių strategijos jam suvaldyti vėlavo rekordiškai trumpai – viso labo 10 min.

Pirminis roko operos scenarijaus variantas buvo parašytas važiuojant autostrada Panevėžys – Vilnius.

Pirmą kartą MIDI roko operos istorijoje projektui vadovavo mergina – matematikė, o ir režisieriaus vadeles perėmė bioinformatikė.

Pradžioje scenarijus atrodė gerokai kitaip: scenoje turėjo būti dramblys, Dantė turėjo būti vaikinas, o Azaras buvo vardu Pitagoras.

Pagrindinė 2012 roko operos veikėja Dantė, iki premjeros likus vos savaitei, parkrito ir išsinarino koją. Su ramentais ji vaikščiojo iki pat premjeros (net ir užkulisiuose), tačiau ant scenos lipo be jų. Be to, dėl skaudančios kojos, likus 3 minutėms iki premjeros Dantei benešant vandenį, ji netyčia parkrito ir išsitepliojo pėdkelnes. Grimerės nugrimavo ir jas.

Dantės ir Azaro muštynės šeštoje scenoje buvo surežisuotos likus 3 dienoms iki roko operos.

Repetuodamas Azaro ir Moriarčio muštynių sceną, Azaras susiplėšė bent vienas kelnes.

Per paskutinę generalinę repeticiją dingo Dantės „prašymas“, ir scenoje vaidinant ji vos nesuplėšė sąskaitos faktūros, kurią repeticijai paskolino roko operos dekoracininkai. Ir tai buvo pirmas ir paskutinis kartas, kada režisierė taip greit bėgo.

Rotacijos kostiumo pagrindinei konstrukcijai buvo panaudota 2011-tų metų roko operos “Viduramžiai rytoj” Tiuringo mašinos kostiumo detalė.

Šių metų roko operoje prie muzikantų sąstato prisijungė styginių kvartetas (altas, du smuikai ir violončelė).

Likus vienai dienai iki roko operos, atsirado idėja, jog „Zombių pragaro rate“ kenčiantys studentai apsivilktų specialius marškinius, tačiau pasirodymo metu tų marškinių nespėta nunešti į sceną.